Safend

Safend je vedoucím poskytovatelem softwaru na ochranu dat koncových zařízení. Naše produkty chrání před ztrátou firemních dat nabídkou srozumitelného šifrování dat, kontroly portů, kontroly zařízení a přezkoumání obsahu, zajištění dodržování interních standardů v oblastech bezpečnosti dat a ochrany soukromí. Produkty Safend šifrují interní i externí harddisky, přenosná paměťová zařízení a CD/DVD, poskytují velice důkladnou kontrolu portů a zařízení přes veškerá fyzická a bezdrátová média. Kontrolují také transfer citlivých dat skrze koncová zařízení a síťové kanály. S více než 2 200 zákazníky po celém světí a 2,6 milionů prodaných licencí je Software Safend používán mezinárodními podniky, vládními agenturami, zdravotnickými organizacemi i malými a středně velkými společnostmi po celém světě.

 

Safend Data Protection Suite

Oceňovaný produkt Safend Data Protection Suite poskytuje kompletní ochranu dat koncových bodů, aniž by byla ohrožena produktivita. Každá komponenta v rámci ochrany Safend Data Protection Suite může být implementována samostatně nebo v různých kombinacích s ohledem na stávající infrastrukturu zabezpečení.


Safend Data Protection Suite obsahuje:

  • SafendDiscoverer– lokalizace a mapování citlivých dat uložených na koncovém zařízení.
  • SafendInspector - prohledávání, třídění, filtrace a blokace úniku dat s citlivým obsahem prostřednictvím e-mailu, IM, webových služeb, externích datových médií, tiskáren a dalších zařízení.
  • SafendEncryptor - transparentně chrání a šifruje notebooky a PC.
  • SafendProtector - blokace nebo šifrování dat přenášených na externích datová média a zařízení (CD / DVD, USB, Firewire, atd.) a blokování přístupu do nezabezpečených bezdrátových sítí.
  • Safend Auditor - okamžitě rozpoznává bezpečnostní rizika pomocí nástroje Clienless, který identifikuje všechna zařízení, v současné době nebo i v minulosti připojené ke koncovým počítačům přes USB, FireWire, PCMCIA, WiFi nebo přes obecné porty.
  • SafendReporter - snadno vytváří grafické souhrny o stavu protokolu, sestavy o souladu s právními předpisy a souhrny protokolu zabezpečení, pomocí intuitivního nástroje.