Vítejte na stránkách společnosti Genisoft, a.s.

Genisoft a.s. je česká společnost, která působí na trhu IT od roku 2010 a specializuje se zejména na oblast IT bezpečnosti. Náš tým je tvořen skupinou erudovaných profesionálů, kteří mají letité zkušenosti a znalosti v různých oblastech IT, zejména pak v oblasti IT Security.

Díky dynamickému růstu neustále rozšiřujeme nejen portfolio, ale i tým spolupracovníků, abychom mohli plně vyjít vstříct přáním a potřebám našich zákazníků. Kromě široké škály služeb a produktů nabízíme našim klientů maximální servis, osobní přístup, flexibilitu a spolehlivost.

Náš tým IT

Interní expertní tým

Interní expertní sbor je tvořen v současnosti více téměř dvěma desítkami odborníků na daná témata.


Externí expertní tým

Společnost má v současnost smluvně zajištěnou spolupráci přibližně se 40 externími experty na danou oblast Informačních systémů a bezpečnostních řešení.

Novinky

Náhledový obrázek novinky

25.10.2013 20:22

Šifrujete nebo jen topíte procesorem?

Taky už vás nebaví šifrovat pomocí softwarových programů, které zatěžují procesor, zpomalují výkon a vyčerpávají baterii? Zkuste šifrovat hardwarem. Vaše data budou chráněna vůči krádeži a zneužití, zatímco vy budete moci pracovat bez zbytečného zdrž

Náhledový obrázek novinky

25.10.2013 19:49

Oznámení o uzavření partnerství se společností Wave Software Technology

Na začátku roku 2013 jsme uzavřeli partnerství se společností Wave Systems Corporation, jenž je zakládajícím členem představenstva Trusted Computing Group. Wave Systems Corp. vyvíjí řešení a utváří standardy v oblasti IT bezpečnosti.

Náhledový obrázek novinky

25.10.2013 19:28

Start teamu globálních tiskových řešení na bázi GMC Software Technology

Naše společnost se už po dva roky podílí na vývoji tiskových řešení ve spolupráci se společností GMC Software Technology. Expertní team specialistů pro GMC Inspire Designer se dokáže efektivně podílet na celém spektru tiskových řešení od návrhu po do

« 1 2 3 4 »